Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Budapeşte-Viyana-Prag Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  İSTANBUL - PRAG

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC301 nolu tarifeli seferi ile saat 11:05'de Prag’a hareket, yerel saat ile 12.45'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Prag şehir turu. Görülecek yerler:  Karlova Caddesi, Başbakanlık Binası, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat ve Paris Caddesi... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Vltava nehrinde yemekli tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 • 2. Gün
  PRAG

  Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra biblo kent olarak anılan Karlovy Vary ve akşam ki ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 • 3. Gün
  PRAG

  Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bastei Köprüsü & Saksonya Milli Parkı & Dresden ve/veya Terezin Nazi Kampı ve akşam ki ekstra Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 • 4. Gün
  PRAG - VİYANA

  Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. (Şehirlerarası transfer sırasında ekstra bir ortaçağ masal kenti olan Cesky Krumlov turuna katılma imkanı) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Grinzig turuna katılma imkanı. Geceleme otelinizde.

 • 5. Gün
  Budapeşte-Viyana-Prag Turu 7 Gece Itinerary Image VİYANA

  Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Viyana Ekstrem turu  ile akşam ki ekstra Klasik Müzik Konseri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 • 6. Gün
  VİYANA - BUDAPEŞTE

  Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Budapeşte’ye hareket. (Şehirlerarası transfer sırasında ekstra Slovakya'nın başkenti Bratislava şehir turuna katılma imkanı) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü, Vajdahunyad Kalesi, Güzel Sanatlar Müzesi... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Çigan Gecesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 • 7. Gün
  BUDAPEŞTE

  Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tam günlük Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisi& Slovakya ve akşam ki ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 • 8. Gün
  BUDAPESTE - İSTANBUL

  Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Adım Adım Budapeşte turuna katılma imkanı. Sonrasında havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC332 nolu tarifeli seferi ile saat 13.20'de İstanbul’a hareket, saat 16.25'de varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Yorumlar