Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kuzeyden Güneye Ege Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Konya Anıt Meydanı
Tur Hareket Tarihleri:
26 Ağustos

Tur Fiyatları

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  26.08.20224* İzmir Otelleri2.250,00 TL3.000,00 TL 2.250,00 TL--Taksitler »

Tur Programı

 • 1. Gün
  1. Gün: Sarımsaklı Plajı - Şeytan Sofrası – Ayvalık - Cunda Adası 

  Günün ilk ışıkları ile birlikte zeytin bahçelerini görere Ayvalık'a varıyoruz. Öncelikle kahvaltımızı alacağımız restoranımıza geçiyoruz. Kahvaltıdan sonra ilk durağımız Sarımsaklı Plajı. Deniz kenarında bir fotoğraf molası veriyoruz. Bir sonraki durağımız adalara hâkim yüksek bir tepede bulunan Şeytan Sofrası olacaktır. Burada Midilli Adası, Ayvalık ve Cunda Adası manzarasının yer aldığı yeşil ve mavinin olağan üstü manzarası eşliğinde fotoğraf ve çay molası veriyoruz. Bu güzel moladan sonra Ayvalık’a geçiyoruz. Ayvalık’ta deniz kenarında bir yürüyüş yapıyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ayvalık’ın meşhur zeytin ve zeytinyağı ürünlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Gezimizin devamında Cunda (Alibey) Adasına geçiyoruz. Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş ile Rahmi Koç tarafından müze haline getirilmiş olan Taksiyarhis Kilisesini görüyoruz. Cunda Marinasında serbest zaman veriyoruz. Verdiğimiz serbest zaman diliminde dilerseniz Cunda Adasının zirvesinde bulunan yel değirmenlerine çıkabilirsiniz. Serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

 • 2. Gün
  2. Gün: Çeşme, Alaçatı, Sığacık

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çeşme’ye  hareket ediyoruz. Çeşme'de Çeşme Kalesi ile Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray göreceğimiz yerler arasında. Çeşme Meydanında serbest zaman veriyoruz. Dileyen misfirlerimiz halk plajında denize girebilirler. Daha sonra Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Gelenelsel taş evleri, begonvillerle kaplı mis kokulu Arnavut kaldırımlı sokaklarında rehberimizle birlikte huzur dolu bir yürüyüş yapıyoruz. Gökkuşağının adeta damla damla yağdığı bu Ege kasabasınnın fotoğraflarını çekmeye bayılacaksınız. Daha sonra rotamızı Sığacık'a çeviriyoruz. Muhteşem güzellikteki bu şirin ege köyüne bayılacaksınız. Sığacık pazarından alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Bu güzel günün sonunda akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

 • 3. Gün
  3. Gün Şirince, Efes Antik Kenti, Meryem Ana, Kuşadası 

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberinizin belirlediği saatte hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik bir yolculuğun ardından antik Mayaların rivayetlerinde yer bulan Şirince Köyü'ne varıyoruz. Zeytin ağaçları, taş sokakları ve evleriyle ünlü köyde yürüyüş yaptıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği için Şirince'nin meşhur kabak çiçeği dolmasını tadabilirsiniz. Şirince turumuzdan sonra Efes Antik Kenti'ne hareket ediyoruz. Antik dönemde çok önemli bir liman şehri olan, şimdiye kadar yapılan kazılar neticesinde sadece %10’luk bölümü ortaya çıkarılabilen boluterium, odeon, kuretler caddesi domition tapınağı, latrina, hamam , celcius kütüphanesi ve tiyatro gibi yapıları rehberimizin anlatımı eşliğinde gezdikten sonra Meryem Ana evine geçiyoruz. Daha sonra Kuşadası'na geçiyoruz. Burada rehberimizin eşliğinde yürüyüş yapıyoruz. Rehberimizin anlatımları sonunda serbest zaman veriyor ve serbest zaman sonunda sonra Konya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Konya’da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Konforlu Ulaşım
 • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 2 Kahvaltı, 2 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Kahvaltı
 • Öğle Yemekleri
 • Son akşam yemeği
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Seyahatten önce Müzekart almanızı öneririz.)
 • Tüm Şahsi Harcamalar

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

Mezopotamya'nın İncileri

Gündüzü seyranlık gecesi gerdanlık Mardin, Tarihin kadim şehri Şanlıurfa, Lezzet başkenti Gaziantep..

 • 26.08.2022
 • 2.250,00 TL

Yorumlar